Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant instalacji elektrycznych (instalacje fotowoltaiczne)

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą działającą w sektorze odnawialnych źródeł energii. Specjalizujemy się w branży PV.

    W związku prężnym rozwojem naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Projektant instalacji elektrycznych (instalacje fotowoltaizne)
    Miejsce pracy: Kielce

    OPIS STANOWISKA:

    • wykonywanie projektów budowlanych z zakresu instalacji fotowoltaicznych
    • tworzenie dokumentacji technicznej oraz uzgodnień niezbędnych do realizacji projektów
    • współpraca z zespołem projektowym

    WYMAGANIA:

    • umiejętność projektowania instalacji elektrycznych
    • znajomość prawa budowlanego
    • mile widziane uprawnienia z zakresu branży instalacji elektrycznych
    • mile widziane doświadczenie z zakresu sporządzania projektów budowlanych (w tym stosownych uzgodnień i pozwoleń: warunków zabudowy, warunków przyłączeniowych itp.) wiedza techniczna z obszaru instalacji elektrycznych
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    OFERUJEMY:

    • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • dużą swobodę działania
    • miłą atmosferę pracy w dynamicznej rozwijającej się firmie
    • dla osób spoza Kielc - możliwość zakwaterowania

    Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem ewentualnie list motywacyjny) w tytule proszę wpisać "Projektant OZE"

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    "Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych."