Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant instalacji elektrycznych

Grupa-Projekt Sp. z o.o.O firmie

Grupa-Projekt Sp. z o.o.

Aleksandra Fredry 2

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Udział przy sporządzaniu projektów instalacji elektrycznych i niskoprądowych,

  • Prowadzenie uzgodnień z gestorami sieci,

  • Współpraca z zespołem projektowym oraz zespołami projektowymi innych branż,

  • Współpraca z biurami architektonicznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów – Elektrotechnika/Energetyka

  • Umiejętność obsługi programów wspomagających pracę projektanta ( AutoCad, Dialux)

  • Samodzielność w wykonywaniu projektów,

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • Rzetelność i zaangażowanie w pracy,

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku projektanta instalacji elektrycznych,

  • Posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Pracę w doświadczonym zespole projektowym,

  • Możliwość rozwoju poprzez uczestniczenie w szkoleniach i wydarzeniach branżowych,

  • Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w pracy przy złożonych projektach o dużej skali,

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia.