Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Instalacji Elektrycznych

ELEKTROTERMIA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 5005 500 brutto / mies.
  • Aleja Pokoju 78
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Aleja Pokoju 78

Kraków

Firma Elektrotermia Sp. z o.o. Sp. k. zaczęła działalność w zakresie instalacji elektrycznych w 1961 roku.

Jesteśmy doświadczonym wykonawcą instalacji elektrycznych oraz projektujemy instalacje w pełnym zakresie.

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI:

Instalacje niskiego i średniego napięcia

linie kablowe nn i SN, stacje transformatorowe nn i SN, rozdzielnice i szafy sterujące, instalacje elektryczne wewnętrzne i zewnętrzne, instalacje automatyki i sterowanie, oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne, wykonywanie instalacji grzewczych

Instalacje słaboprądowe

systemy okablowania strukturalnego, systemy sygnalizacji pożaru SAP, systemy kontroli dostępu AC, instalacje antywłamaniowe SSWIN, system telewizji dozorowej/przemysłowej CCTV, instalacje inteligentnego budynku EIB, instalacje BMS, systemy telekomunikacyjne

Projektowanie

projektowanie instalacji elektrycznych nn i SN, projektowanie instalacji słaboprądowych, projektowanie instalacji inteligentnych budynków, projektowanie instalacji oświetleniowych, wewnętrznych i zewnętrznych

Firma Elektrotermia Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje pracownika na stanowisko Projektant Instalacji Elektrycznych.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne opracowywanie i opiniowanie projektów budowlanych i wykonawczych instalacji elektrycznych i słaboprądowych oraz sieci elektrycznych;
  • Uzyskiwanie pozwoleń, opinii i uzgodnień z właściwymi instytucjami;
  • Kontakt z biurami branżowymi i koordynację międzybranżową projektów;
  • Opracowywanie parametrów technicznych inwestycji, dobór odpowiednich urządzeń;
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną projektu;
  • Kontakt z zewnętrznymi dostawcami usług projektowych i podwykonawcami;
  • Weryfikację i opiniowanie zadań częściowych i ostatecznych pakietów dokumentacji wykonywanych przez zespół projektantów w ramach pracowni.

Mile widziane:

  • Uprawnienia budowlane do projektowania;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym;
  • Znajomość oprogramowania Dialux/Relux;
  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki HVAC i systemów BM.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (elektryka, energetyka lub pokrewne);
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku projektanta;
  • Znajomość zagadnień prawa energetycznego, prawa budowlanego, ustaw i rozporządzeń infrastrukturalnych;
  • Umiejętność analizowania rysunków architektonicznych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym/podstawowym;
  • Znajomość oprogramowania MS Office;
  • Dobra znajomość oprogramowania AutoCAD;
  • Prawo jazdy kat B i gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy

  • Interesującą i rozwojową pracę w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji;
  • Możliwość pracy w młodym, dynamicznym zespole projektantów;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji przez udział w kursach, szkoleniach;
  • Kartę Multisport.

Ogłoszenie archiwalne