Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Projektant Instalacji Elektrycznych PV - Fotowoltaika

Impel Tech Solutions Sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie instalacji fotowoltaicznych z uwzględnieniem elementów części eklektycznej

  • dobór komponentów instalacji fotowoltaicznej

  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz uzgodnień niezbędnych do realizacji projektów

  • przygotowanie i akceptacja specyfikacji zamówień elementów instalacji PV dla poszczególnych umów z klientami

  • współpraca z zespołem projektowym, inwestorem oraz udział w spotkaniach projektowych

  • analiza nowych rozwiązań technicznych potrzebnych przy realizacji projektów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych oraz doświadczenie w projektowaniu instalacji fotowoltaicznych

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz sumienność i dokładność w realizacji powierzonych zadań

  • samodzielność w wykonywanych pracach - umiejętność pracy w zespole

  • dobra znajomość programu Excel

  • mile widziana znajomość programu PV*SOL

  • uprawnienia budowlane do projektowania oraz uprawnienia UDT OZE/SEP będą dodatkowym atutem

  • prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • Stabilną pracę na umowę o pracę w firmie o dużej dynamice rozwoju

  • Zdobycie doświadczenia w ramach szybko rozwijającej się organizacji

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • firmowa drużyna sportowa

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • dostęp do szkoleń poprzez platformę e-learningową

  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

Impel Tech Solutions Sp. z o.o. sp. k.

Impel Industrial Services tworzy grupa spółek realizujących specjalistyczne usługi skierowane do sektora przemysłowego. Wspieramy procesy produkcyjne w wielu gałęziach przemysłu oraz wspomagamy naszych klientów w zarządzaniu obszarem utrzymania ruchu. Naszym priorytetem jest stała gotowość w utrzymaniu bezawaryjnego działania instalacji technologicznych zakładów przemysłowych, zapobieganie przestojom w przemyśle oraz dbałości o bezpieczeństwo i komfort pracy.

Przewiń do profilu firmy