Oferta pracy

Projektant Instalacji Elektrycznych

Kronospan

  • 1 Maja 52, Strzelce Opolskie
    Strzelce Opolskie, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kronospan

1 Maja 52

Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie instalacji elektrycznych, szaf sterowniczych, układów sterowania i układów automatyki dla przemysłu (linie produkcyjne, maszyny i urządzenia).

  • Tworzenie dokumentacji technicznej dla dostarczanych rozwiązań.

  • Dobór odpowiednich komponentów i przygotowywanie list materiałowych.

  • Wykonywanie nadzorów autorskich podczas realizacji projektów i uruchomień.

  • Wprowadzanie modyfikacji w istniejących projektach.

  • Weryfikacja dokumentacji dostarczonej przez podwykonawców.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych.

  • Bardzo dobra znajomość EPLAN.

  • Wykształcenie wyższe: elektryka, elektrotechnika, automatyka lub pokrewne.

  • Gotowość do pracy w delegacji – do 20 % w ciągu roku.

  • Praktyczna umiejętność czytania schematów elektrycznych.

  • Doświadczenie w doborze napędów i AKPiA.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego Atrakcyjny system nagród miesięcznych.

  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.

  • Program poleceń pracowniczych.

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Malta Trading Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ): 21612.

Kronospan

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, oferując najnowsze osiągnięcia w portfolio produktowym. W tym celu poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Przewiń do profilu firmy