Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Instalacji Elektrycznych

TECH ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Bobrowiecka 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bobrowiecka 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie zlecanych instalacji zgodnie z przepisami prawa budowlanego, wiedzą inżynierską i w określonych terminach;

  • Proponowanie rozwiązań funkcjonalnych i technicznych dla danego obszaru czy instalacji;

  • Doradztwo techniczne w ramach projektowanych rozwiązań;

  • Koordynacja wykonywanego przez siebie projektu z innymi branżami;

  • Sporządzanie obmiarów i przedmiarów do kosztorysów inwestorskich;

  • Udział w naradach i spotkaniach koordynacyjnych;

  • Przestrzeganie regulaminu pracy Tech Engineering oraz innych uregulowań wewnętrznych;

  • Prawidłowa i zgodna z przeznaczeniem eksploatacja powierzonego sprzętu, powiadamianie odpowiednich służb o wszelkich awariach czy usterkach;

  • Przestrzeganie przepisów i zasad BHP oraz przepisów p.poż.;

  • Przestrzeganie procedur Zintegrowanego Systemu Zarządzania, w tym odpowiedzialność za jakość prac zgodną z jego zapisami;

  • Rzetelne wykonywanie poleceń przełożonych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o odpowiednim profilu (elektrycznym lub sanitarnym);

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Projektanta Instalacji, Asystenta Projektanta lub pokrewnym;

  • Uprawnienia budowlane do projektowania w odpowiednim zakresie sieci i instalacji bez ograniczeń;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, MS Project oraz AutoCAD;

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym;

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę;

  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności zawodowych;

  • Dyspozycyjność;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach inwestycyjnych oraz rozwoju zawodowego,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Bogaty pakiet socjalny,

  • Dobrą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień