Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Instalacji Elektrycznych

Studio Klima Sp. z o.o.

Ostrobramska 101A

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji projektowej dla zadań inwestycyjnych (projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze i dokumentacje powykonawcze; programy funkcjonalno-użytkowe, specyfikacje techniczne i inne wymagane) realizowanych przez Studio Klima w zakresie poniższych instalacji elektrycznych:

  • zasilanie nn i SN dla obiektów;

  • instalacje siłowe;

  • oświetlenie;

  • instalacje zasilania gwarantowanego (agregaty, UPSy itd.);

  • instalacje uziemienia, wyrównawcze, odgromowe;

  • obliczenia techniczne;

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu Instalacji Elektrycznych

  • kreatywność, wyobraźnia i zdolność analitycznego myślenia

  • znajomość rynku (producenci, specyfika sprzętu i instalacji) z zakresu Instalacji Elektrycznych

  • znajomość zagadnień Prawa Budowlanego i Norm

  • dobra znajomość oprogramowania CAD (AutoCAD, BricsCAD) oraz MS Office

  • zaangażowanie, samodzielność, współpraca w zespole

  • Mile widziane:

  • doświadczenie w samodzielnym koordynowaniu projektów wielobranżowych.

  • znajomość procedur związanych z uzyskaniem decyzji administracyjnych.

  • uprawnienia budowlane w zakresie instalacji elektrycznych.

  • doświadczenie związane z nadzorowanie pracy Asystentów Projektanta

  • znajomość oprogramowania do modelowania w BIM (REVIT)

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia projektowego i rozwoju zawodowego podczas realizacji kontraktów prowadzonych przez firmę

  • ciągłe wyzwania i brak jednostajności wykonywanej pracy

  • stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia

  • możliwość nauki projektowania w środowisku BIM (Revit MEP)

O nas

Studio Klima Sp. z o.o to pracownia projektowa funkcjonująca na rynku od kilkunastu lat, która wykonuje kompleksowe projekty z zakresu instalacji sanitarnych, elektrycznych i niskoprądowych.

Firma specjalizuje się w projektach interdyscyplinarnych wykonywanych w technologii 2D jak i 3D (BIM).