Oferta pracy

Projektant Instalacji Elektrycznych

Galeon

  • Wiślinka (pow. gdański)

    Wiślinka (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie instalacji elektrycznych 12VDC, 24VDC, 230VAC

  • Projektowanie wiązek elektrycznych

  • Uzgodnienia techniczne z podwykonawcami

  • Wspomaganie pracowników produkcji przy uruchamianiu poszczególnych systemów

  • Wsparcie przy rozwiązywaniu problemów powstałych w trakcie produkcji

  • Wdrażanie nowych rozwiązań i systemów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu elektrotechniki, mechatroniki,

  • Biegła znajomość oprogramowania AutoCAD i Excel

  • Znajomość podstawowych zagadnień sieci CAN

  • Umiejętność czytania schematów ideowych

  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów przy uruchamianiu systemów elektrycznych / elektronicznych

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w branży jachtowej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę

  • System premiowy z tytułu poleceń pracowniczych

  • Pracę w stabilnej firmie produkcyjnej będącej liderem w swojej branży

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników