Logo Pracuj.pl

Projektant instalacji fotowoltaicznych (fotowoltaika)

POLSKA KORPORACJA FOTOWOLTAICZNA S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne projektowanie instalacji fotowoltaicznych;
  • Współpraca z projektantami innych branż (konstrukcja, telekomunikacja, sanitarna itp.);
  • Przygotowywanie projektów budowlanych oraz wykonawczych w zakresie branży elektrycznej/fotowoltaicznej, w oparciu o aktualne przepisy prawa, normy, specyfikacje i wymagania kontraktowe;
  • Prowadzenie uzgodnień technicznych;
  • Przeprowadzanie wizji lokalnych na obiektach;
  • Wykonywanie obliczeń elektrycznych i symulacji fotowoltaicznych w zakresie projektowanych instalacji;
  • Udział na spotkaniach branżowych;
  • Ścisła współpraca z działem handlowym oraz działem realizacji;
  • Bieżące raportowanie w zakresie prowadzonych projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - kierunek elektryczny, elektroenergetyczny;
  • Doświadczenie w samodzielnym projektowaniu instalacji elektrycznych / fotowoltaicznych;
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania AutoCAD/ZWCAD oraz MS Office, oprogramowanie branżowe;
  • Znajomość przepisów i norm z zakresu projektowania instalacji elektrycznych/fotowoltaicznych;
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie, terminowość;
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;
  • Aktualne uprawnienia SEP „E” i „D”;
  • Aktualne uprawnienia certyfikat instalatora UDT w zakresie odnawialnych źródeł energii (fotowoltaika) – ewentualnie do uzupełnienia w trakcie pracy;
  • Umiejętność kosztorysowania i znajomość programów Norma i/lub Zuzia;
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji fotowoltaicznych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia;
  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe i motywacyjny system premiowy;
  • Laptop, telefon służbowy;
  • Możliwość odbycia praktyk oraz zdobycie wiedzy niezbędnej do pozyskania uprawnień budowlanych
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, udział w projektach wielobranżowych.

POLSKA KORPORACJA FOTOWOLTAICZNA S.A.

Polska Korporacja Fotowoltaiczna S.A. jest Spółką działającą na terenie Polski w obszarze projektowania, montażu i serwisu średnich i dużych inwestycji fotowoltaicznych dla klientów biznesowych.

Projektant instalacji fotowoltaicznych (fotowoltaika), Warszawa