Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Instalacji Fotowoltaicznych

SOLINERG sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Starorudzka 10b, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SOLINERG sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Starorudzka 10b

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie instalacji fotowoltaicznych i schematów elektrycznych

  • Tworzenie wizualizacji rozmieszczenia paneli fotowoltaicznych

  • Tworzenie analiz i liczenie wskaźników efektywności instalacji PV

  • Dobór komponentów instalacji na podstawie znajomości optymalnych rozwiązań rynkowych

  • Opracowywanie kosztorysów

  • Przygotowanie dokumentacji do zgłoszeń w zakładzie energetycznym

  • Dokonywanie uzgodnień niezbędnych do realizacji projektu,

Nasze wymagania

  • Umiejętność projektowania instalacji fotowoltaicznych

  • Umiejętność czytania i projektowania schematów elektrycznych

  • Znajomość programów dedykowanych, przeznaczonych do projektowania instalacji fotowoltaicznych i schematów elektrycznych

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Niezbędne uprawnienia i ceryfikaty

  • Znajomość technologii oraz najnowszych trendów w projektowaniu PV

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Niezbędne szkolenia z wiedzy technicznej

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się i otwartej na innowacje firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w nowoczesnym biurze przy ulicy Starorudzkiej 10b w Łodzi z miejscem parkingowym

  • Pracę z zachowaniem standardów bezpieczeństwa w towarzystwie osób, które przebyły już zachorowanie na COVID-19.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze wśród profesjonalistów

Grupa InSense, do której należą między innymi Vent Energy Operator Sp. z o.o., Vent Energy Sp. z o.o., DuSoleil Sp. z o.o., Solinerg Sp. z o.o., działa w branży odnawialnych źródeł energii od 2007 roku.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.