Oferta pracy

Projektant Instalacji Fotowoltaicznych

EkoFachowcy Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie wizualizacji i projektowanie instalacji fotowoltaicznych

  • Przygotowywanie zgłoszeń do OSD i PPOŻ

  • Kontakt z Klientem w ramach tworzonego projektu

  • Weryfikowanie oferty (odpowiedni dobór komponentów i systemu montażowego) przygotowanej przez Handlowca

Nasze wymagania

  • Umiesz zaprojektować instalację fotowoltaiczną na podstawie zdjęć satelitarnych oraz zdjęć przesłanych przez klientów

  • Masz doświadczenie w programie PV Sol lub podobnym

  • Potrafisz pracować w zespole

  • Cechuje Cię dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie i terminowość

  • Posiadasz umiejętności budowania relacji z klientem

  • Masz aktualne uprawnienia SEP „E” i „D” oraz certyfikat instalatora UDT w zakresie odnawialnych źródeł energii (fotowoltaika) - mile widziane

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę z młodym i energicznym zespołem

  • Wpływ na rozwój firmy w perspektywicznej branży OZE

  • Nowe wyzwania i dużo ciekawych projektów!

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • firmowe śniadania w rodzinnej atmosferze

EkoFachowcy Sp. z o.o.

Odnawialne Źródła Energii (OZE) to jedna z najważniejszych i najszybciej rozwijających się branż naszych czasów.

Ekofachowcy.pl to portal dla klientów w branży OZE (m.in. instalacji fotowoltaicznych). Pomagamy porównać oferty, wykonać projekt, pozyskać dofinansowanie oraz wybrać instalatora - wszystko w jednym miejscu!

Jeśli uważasz, że zarabianie, rozwijanie kariery i robienie czegoś pozytywnego dla naszej planety to mądry wybór - dołącz do nas! Czekamy na Ciebie! Pomóż nam oszczędzać czas, pieniądze i środowisko!

Przewiń do profilu firmy