Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Instalacji Fotowoltaicznych PV

UNIMA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne projektowanie instalacji fotowoltaicznych;

  • Przygotowywanie projektów budowlanych oraz wykonawczych w zakresie instalacji elektrycznych/fotowoltaicznych, w oparciu o aktualne przepisy prawa, normy, specyfikacje i wymagania kontraktowe

  • Wykonywanie niezbędnych obliczeń w zakresie projektowania instalacji elektrycznych

  • Przygotowywanie symulacji w zakresie produkcji energii w projektowanych instalacjach PV

  • Ścisła współpraca z działem handlowym oraz działem realizacji

  • Bieżące raportowanie w zakresie prowadzonych projektów

  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz uzgodnień niezbędnych do realizacji projektów

  • Kompletacja i dobór elementów wchodzących w skład instalacji fotowoltaicznych

  • Obsługa Klienta w zakresie zaprojektowanych instalacji, dokonywanie uzgodnień,

  • Przygotowywanie wizualizacji instalacji PV

  • Tworzenie analiz i liczenie wskaźników efektywności instalacji PV,

  • Dobór podzespołów instalacyjnych: falownika i zabezpieczeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne - kierunek elektryczny, elektroenergetyczny, OZE

  • Doświadczenie w samodzielnym projektowaniu instalacji elektrycznych / fotowoltaicznych;

  • Znajomość oprogramowania AutoCAD oraz MS Office,

  • Znajomość przepisów i norm z zakresu projektowania instalacji elektrycznych/fotowoltaicznych;

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie, terminowość;

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;

  • Aktualne uprawnienia SEP „E” i „D”;

  • Znajomość programu PVSol

  • Mile widziane uprawnienia instalatora UDT w zakresie odnawialnych źródeł energii (fotowoltaika) – ewentualnie do uzupełnienia w trakcie pracy;

  • Umiejętność kosztorysowania i znajomość programów branżowych

To oferujemy

  • Stabilne wynagrodzenie oparte o umowę o pracę

  • Komputer , telefon plus samochód służbowy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, udział w projektach wielobranżowych.

  • Pracę w wiodącej organizacji z branży OZE

  • Szkolenia oraz zdobywanie certyfikacji/uprawnień,

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

UNIMA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Unima Energia to jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży OZE. Wprowadzamy na polski rynek innowacyjne, zintegrowane systemy fotowoltaiczne, stawiając na najnowocześniejsze rozwiązania i najwyższą jakość.

Nasza działalność koncentruje się na projektowaniu, sprzedaży i montażu instalacji fotowoltaicznych w tym farm fotowoltaicznych, magazynów energii, pomp ciepła oraz szeroko rozumianej elektromobilności, dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Przeglądasz oferty pracy lub zastanawiasz się nad zmianą dotychczasowego zajęcia – może to właśnie Ciebie szukamy – a Ty szukasz nas. Warto postawić na branżę przyszłości i pozytywną energię!

Przewiń do profilu firmy