Oferta pracy

Projektant Instalacji Fotowoltaicznych

Foton Technik Sp. z o.o. O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą zaangażowanych i energicznych osób. Nasza firma to jedna z największych polskich spółek zajmujących się wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii. Mamy świadomość, że razem tworzymy coś wielkiego, w innowacyjnej branży, dlatego tak bardzo lubimy to, co robimy.

Działamy z pasją i energią!

POSZUKIWANY

Aplikuj, jeśli:

  • Masz wykształcenie wyższe techniczne,
  • Posiadasz minimum półroczne doświadczenie w projektowaniu instalacji fotowoltaicznych,
  • Programy wspierające projektowanie instalacji nie mają przed Tobą tajemnic (znajomość, PV Sol lub inny),
  • Odnajdujesz się w pracy projektowej i potrafisz świetnie nią zarządzać,
  • Interesujesz się tematem odnawialnych źródeł energii, nowymi produktami w energetyce.

Twoje zadania:

  • Kompleksowe Projektowanie Instalacji Fotowoltaicznych dla Klienta Indywidualnego.
  • Analiza techniczna możliwości montażu
  • Systemu Fotowoltaicznego na podstawie wymaganych dokumentów materiałów oraz wizji lokalnych,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej przy pomocy programu PV Sol do projektowania instalacji,
  • Przygotowywanie wizualizacji rozmieszczenia modułów.

Dlaczego Warto:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie
  • karta multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • praca ze wspaniałymi ludzmi
  • stabilność zatrudnienia międzynarodowego koncernu
  • innowacyjna branża
Dołącz do nas!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy