Logo Pracuj.pl

Projektant Instalacji Fotowoltaicznych

Soltec sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie instalacji fotowoltaicznych
  • Dobór rozwiązań technicznych do wymagań klienta
  • Prowadzenie wsparcia technicznego dla klientów firmy
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań
  • Kontakt z Klientami – obsługa telefoniczna, korespondencja elektroniczna, spotkania
  • Dbałość o rozwój oraz wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy z oprogramowaniem typu CAD np. ZWCAD
  • Umiejętność tworzenie schematów elektrycznych do wykonywanych projektów
  • Umiejętność doboru komponentów instalacji fotowoltaicznych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość tematyki branży OZE/fotowoltaicznej oraz posiadanie ważnych uprawnień elektrycznych do 1 kV – E będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane uprawnienia bez ograniczeń do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (jest możliwość zatrudnienia na innych warunkach)
  • Pracę głównie w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku
  • Stałe wysokie wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowo premia uzależniona od osiąganych celów i wyników sprzedażowych
  • Akademię Soltec z licznymi szkoleniami dla pracowników
  • Osiąganie sukcesów i możliwość rozwoju w firmie będącej jednym z liderów w branży
  • Pracę w młodej, szybko i intensywnie rozwijającej się branży
  • Pracę w solidnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Soltec sp. z o.o. sp. k.

Jesteśmy jednym z największych dostawców komponentów fotowoltaicznych w Polsce. Od 15 lat dostarczamy najwyższej jakości elementy systemów PV firmom, które projektują, montują oraz serwisują instalacje fotowoltaiczne swoich klientów. Nasi partnerzy biznesowi mogą liczyć dodatkowo na profesjonalne wsparcie merytoryczno-techniczne w zakresie projektowania instalacji, a także doboru i serwisowania komponentów PV. Wykorzystując zdobyte doświadczenie, dzielimy się wiedzą poprzez organizowanie szkoleń z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, systemów hybrydowych oraz najnowocześniejszych rozwiązań w tym zakresie. Dołącz do nas.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref: SOLTEC_DTH

Projektant Instalacji Fotowoltaicznych, Warszawa