Logo Pracuj.pl

Projektant Instalacji Fotowoltaicznych

SOLENERGA SP. Z O.O.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

SOLENERGA SP. Z O.O.

Cybernetyki 10

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne wykonywanie projektów instalacji fotowoltaicznych
  • Sprawdzanie poprawności dobranych komponentów instalacji fotowoltaicznej
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz uzgodnień niezbędnych do realizacji projektu
  • Tworzenie analiz oraz liczenie wskaźników efektywności instalacji PV
  • Przygotowywanie zgłoszeń do Operatora Sieci Dystrybucyjnej
  • Doradztwo techniczne w zakresie fotowoltaiki

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w branży OZE na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne (OZE/elektryka/energetyka)
  • Znajomość uwarunkowań prawnych i przepisów budowlanych w zakresie OZE
  • Potrafisz czytać i tworzyć schematy elektryczne
  • Znajomości programu PVSOL, AutoCAD, MS Office

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju osobistego i awansu wraz z rozwojem firmy
  • Narzędzia pracy
  • Szkolenia
  • Ciekawe projekty, możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Opieka medyczna, spotkania i wyjazdy integracyjne
  • Praca z młodym i ambitnym zespołem
  • Dobra atmosfera w miejscu pracy, startupowa kultura
  • Komfortowe biuro na Mokotowie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne

Solenerga to szybko rozwijająca się, ogólnopolska firma. Specjalizujemy się w budowie wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych. Bogata oferta firmy jest uzupełniana przez pompy ciepła, systemy klimatyzacji oraz stacje ładowania pojazdów.

Wyróżnia nas wysoka jakość wykonania, kompleksowa obsługa klienta, nowoczesne systemy sprzedażowe i narzędzia pracy. Jesteśmy również pionierem a zarazem liderem sieci franczyzowej w branży OZE. Nasza sieć obejmuje już 15 punktów handlowych w tej formule i wciąż się rozwija.

Projektant Instalacji Fotowoltaicznych, Cybernetyki 10, Mokotów, Warszawa