Oferta pracy

Projektant Instalacji Fotowoltaicznych

RPO Partners Sp. z o.o.O firmie

8 00011 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza techniczna możliwości montażu instalacji fotowoltaicznych na podstawie wymaganych dokumentów, materiałów oraz wizji lokalnych,

  • Sporządzanie projektów budowlanych i dokumentacji technicznej dla wielkoskalowych instalacji fotowoltaicznych,

  • Tworzenie rysunków koncepcyjnych zagospodarowania terenów oraz rysunków technicznych niezbędnych do realizacji prac projektowych,

  • Opracowanie koncepcji instalacji fotowoltaicznych (AutoCad, DDS CAD), dobór urządzeń i komponentów konstrukcyjnych do instalacji PV,

  • Kontakt z przedstawicielami zakładów energetycznych i urzędów administracji publicznej w zakresie toczących się postępowań uzgodnieniowych projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym (elektrotechnika, energetyka), odnawialne źródła energii, geodezja, ochrona środowiska lub ostatni rok studiów inżynierskich/magisterskich,

  • Doświadczenie w projektowaniu farm fotowoltaicznych, farm wiatrowych lub mikro instalacji PV,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Znajomość pakietu MS Office, program AutoCad lub pokrewny.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole pasjonatów, otwartym na nowe wyzwania i koncepcje,

  • Stabilne zarobki,

  • Pracę w najbardziej rozwojowej branży w Polsce,

  • Pracę pełną wyzwań i możliwość awansu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

RPO Partners Sp. z o.o.

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się grupa kapitałowa inwestująca w nowe spółki o wysokim potencjale rozwoju. Na jej zlecenie poszukujemy doświadczonych i ambitnych kandydatów/kandydatek gotowych do objęcia nowo powołanego stanowiska: Projektant Instalacji Fotowoltaicznych

Przewiń do profilu firmy