Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Instalacji HVAC (Instalacje Chłodnicze, Grzewcze i Wentylacyjne)

PROBON.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Tarczyn

    Tarczyn, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych instalacji HVAC dla nowych i modernizowanych obiektów

  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych klienta na każdym etapie realizacji projektów

  • Przygotowanie i analiza techniczna dokumentacji oraz specyfikacji materiałowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Inżyniera Środowiska)

  • Znajomość oprogramowania branżowego: AutoCAD

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku samodzielność

  • Znajomość wytycznych i standardów w zakresie projektowania,

  • Pasja oraz prawdziwe zainteresowanie branżą,

  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej

  • Elastyczność i umiejętność pracy w zespole

  • Samodyscyplina

  • Kreatywność, samodzielność

To oferujemy

  • Możliwość zrobienia uprawnień budowlanych w zakresie projektowania instalacji HVAC,

  • W codziennej pracy pełen pakiet narzędzi podstawowych i specjalistycznych (telefon, komputer wraz z oprogramowaniem)

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży chłodnictwa przemysłowego

  • Realną możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

  • Przyjazną atmosferę w pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia