Logo Pracuj.pl

Projektant Instalacji HVAC

Cavatina GW Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna współpraca z Działem Przygotowania Inwestycji oraz Działem Realizacji Inwestycji podczas całego procesu projektowo - realizacyjnego,
  • analizy przedprojektowe i przygotowanie danych do wniosków o uzyskanie Warunków Technicznych, kart informacyjnych przedsięwzięcia, itp.,
  • opracowanie kompletnych projektów budowlanych w zakresie niezbędnym do uzyskania PnB,
  • opracowanie kompletnych projektów wykonawczych,
  • nadzór autorski na budowach,
  • opracowywanie rewizji do wykonanych rysunków wykonawczych i dokumentacji powykonawczej,
  • analiza i dobór optymalnych rozwiązań projektowych (pod względem ekonomicznym, funkcjonalnym),
  • analiza, ocena, sprawdzanie dokumentacji projektowej innych projektantów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – inżynieria środowiska lub podobne,
  • uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych (lub w trakcie),
  • min. 3 letnie doświadczenie przy projektowaniu instalacji HVAC,
  • biegłość w obsłudze programu AutoCAD, Ventpack, BricsCAD oraz programów obliczeniowych,
  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • ciekawą pracę przy projektach w kraju i za granicą,
  • udział w realizacji projektów na każdym etapie inwestycji,
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet benefitów pracowniczych,
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych współpracowników,
  • atrakcyjne i komfortowe biura.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

Cavatina GW Sp. z o.o.

CAVATINA GW Sp. z o.o. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w realizacji projektów nieruchomościowych. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Realizacje Cavatina GW zlokalizowane są w siedmiu kluczowych z punktu widzenia rynku biurowego miastach Polski. Nasze budynki to między innymi: kompleks biurowców w Krakowie – Equal Business Park A, B, C i D, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie, Palio A w Gdańsku. Dołącz do pracowników grupy kapitałowej CAVATINA, jednego z liderów rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Projektant Instalacji HVAC, Katowice