Projektant instalacji hvac

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego Klienta – firmy z branży ciepłowniczej  – poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer ref.: PSK/AC/0220

Zadania:

  • Bezpośrednie wykonywanie projektów sieci ciepłowniczych i węzłów cieplnych
  • Nadzorowanie prac związanych z pracami remontowo-inwestycyjnymi przy węzłach i sieciach cieplnych
  • Wydawanie warunków technicznych przyłączenia obiektów do sieci ciepłowniczej
  • Współpraca z organami nadzoru budowlanego w ramach realizacji projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w projektowaniu oraz znajomość programu AutoCAD
  • Uprawnienia budowlane do projektowania sieci, instalacji i urządzeń cieplnych
  • Umiejętność kosztorysowania oraz praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego (ochrona środowiska, zagospodarowanie przestrzenne)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w Skarżysku-Kamiennej

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilną współpracę w ramach umowy o pracę
  • Wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Perspektywę długiej współpracy i rozwoju zawodowego
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
  • Przyjazną atmosferę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, „Wczasy pod Gruszą”, 13. premia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy