Projektant instalacji HVAC

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 02.07.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 01.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Projektant instalacji HVAC - od zaraz
    Miejsce pracy: Warszawa

    OPIS STANOWISKA

    • Praca w dziale projektowym instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych ciepła i chłodu technologicznego
    • Wykonywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych instalacji HVAC dla nowych i modernizowanych obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, czynnych obiektów ochrony zdrowia
    • Koordynowanie planów instalacyjnych
    • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Politechnika Warszawska)
    • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w projektowaniu /realizacji instalacji HVAC
    • Umiejętność opracowywania dokumentacji projektowej w wymaganym zakresie
    • Uprawnienia mile widziane, ale doświadczenie i wiedza maja większy wpływ
    • Umiejętność pracy w zespole i dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji
    • Dobra organizacja czasu pracy
    • Znajomość programu AutoCAD
    • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

    OFERUJEMY

    • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Ciekawą pracę przy projektach na terenie Warszawy i całego kraju
    • Udział w realizacji projektów na każdym etapie inwestycji
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.