Logo Pracuj.pl

Projektant Instalacji Mechanicznych i Sanitarnych

INPLAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Zespołu Ofertowego Instalacji Mechanicznych i Sanitarnych przy sporządzaniu ofert,
  • aktywna współpraca z Zespołem Ofertowym przy powstawaniu koncepcji,
  • analiza rozwiązań technicznych i warunków formalnych planowanych inwestycji,
  • branie udziału w międzybranżowych koordynacjach z przedstawicielami innych branż,
  • opracowywanie BOQ przy opracowywaniu koncepcji projektowych dla tematów technologicznych,
  • opracowywanie koncepcji instalacji zewnętrznych oraz wewnętrznych instalacji mechanicznych i sanitarnych,
  • wprowadzanie optymalizacji techniczno-ekonomicznych i proponowanie rozwiązań zamiennych przy sporządzaniu koncepcji.

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność przy projektowaniu,
  • przynajmniej 3 lata stażu pracy na podobnym stanowisku,
  • rzetelność i terminowość przy realizacji powierzonych zadań,
  • wykształcenie wyższe na kierunku Inżynieria Środowiska lub pokrewnym,
  • uprawnienia do projektowania w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych będą dodatkowym atutem,
  • znajomość programów Autodesk AutoCAD oraz programów branżowych,
  • znajomość programu AutoCAD REVIT będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie inżynieryjnej,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników

INPLAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

INPLAG Spółka z o.o. jest firmą branży instalacji sanitarnych, elektrycznych oraz fotowoltaicznych. Realizujemy projekty kompleksowo, dzięki czemu zapewniamy swoim klientom fachową i rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji – od oferty, przez projekt, wykonawstwo, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną

Projektant Instalacji Mechanicznych i Sanitarnych, zachodniopomorskie