Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Projektant Instalacji Ogrzewania, Wentylacji i Klimatyzacji

ARUP POLSKA sp. z o.o.O firmie

ARUP POLSKA sp. z o.o.

Stanisława Przybyszewskiego 56

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie projektami w roli projektanta prowadzącego / koordynatora projektu,

  • Opracowywanie projektów instalacji wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania i chłodzenia oraz wielobranżowa koordynacja opracowań projektowych

  • Przygotowywanie specyfikacji, opisów technicznych, obliczeń i rysunków instalacyjnych branży instalacji ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji

  • Projektowanie z uwzględnieniem zasad zrównoważonego rozwoju

  • Zapewnienie opracowania projektów zgodnie z ustalonym harmonogramem czasowym i finansowym oraz według określonych standardów jakościowych

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy zawodowej jako samodzielny projektant instalacji HVAC; min. 3 zrealizowane projekty centrów przetwarzania danych (serwerowni) i klimatyzacji precyzyjnej

  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych

  • Biegła obsługa programu AutoCad i programów wspomagających projektowanie instalacji ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji

  • Znajomość obsługi oprogramowania Revit MEP oraz programów do modelowania energetycznego budynków będzie dodatkowym atutem

  • Świadomość kosztowa przyjmowanych rozwiązań projektowych i umiejętność projektowania z uwzględnieniem budżetu klienta,

  • Umiejętność wielobranżowej koordynacji projektu,

  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego (umiejętność pracy w międzynarodowym zespole projektowym, tworzenie dokumentacji projektowej w języku angielskim)

  • Umiejętność efektywnego organizowania pracy własnej i kierowanego zespołu na danym projekcie

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o wysokich standardach i przyjaznej atmosferze

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń w międzynarodowym środowisku

  • Konkurencyjny pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Arup jest międzynarodową firmą doradczo-inżynieryjną o wieloletniej tradycji i najwyższych standardach pracy.

Przewiń do profilu firmy