Oferta pracy

Projektant instalacji OZE

OZE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie analiz produktywności instalacji PV przy pomocy dedykowanego oprogramowania

  • Budowa koncepcji oraz projektowanie elektrowni fotowoltaicznych naziemnych oraz dachowych wraz z przyłączeniami

  • Wizje lokalne i analizy lokalizacji dla elektrowni fotowoltaicznych,

  • Dobór optymalnych komponentów instalacji fotowoltaicznej oraz magazynów energii

  • Opracowywanie projektów budowlanych i wykonawczych sieci elektrycznych, w tym uzyskiwanie stosownych decyzji

  • Opracowywanie nowych rozwiązań potrzebnych przy realizacji projektów

  • Udział w wycenie kosztów budowlanych związanych z instalacjami systemów fotowoltaicznych oraz przygotowywanie wycen

  • Nadzór nad harmonogramami projektów oraz dokumentacji projektowej

  • Koordynowanie działań związanych z przygotowaniem karty Informacyjnych przedsięwzięcia, raportów oceny oddziaływania na środowisko oraz projektów budowlanych,

  • Pozyskanie decyzji administracyjne dla elektrowni fotowoltaicznych

  • uzgodnienia warunków przyłączeniowych elektrowni fotowoltaicznych do sieci z ODS i OSP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (OZE, Energetyka, Elektryka)

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych, w tym minimum roczne doświadczenie w projektowaniu instalacji PV

  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń

  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji fotowoltaicznych i uzgadnianiu przyłączy do sieci nn i sn

  • Znajomość oprogramowania instalacji PV (PVSyst, PVSol, Sol Invest lub podobnych)

  • Umiejętność pracy z dokumentacją związaną z realizacją procesu inwestycyjnego

  • Doświadczenie w kontaktach z organami administracji publicznej

  • Uprawnienia SEP D i E, UDT z PV

  • Znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kategorii B

  • AutoCad oraz MsOffice

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień zakresu kodeksu postępowania administracyjnego, prawa budowlanego,

  • Znajomość podstawowych zasad projektowania instalacji elektrycznych NN, SN i WN

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

To oferujemy

  • Duże projekty dla ciekawych Klientów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,

  • Uczestnictwo w budowaniu zespołu projektowego.

  • Udział w realizacji projektów międzynarodowych

  • Współpraca z uznanymi ekspertami w branży energetycznej

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych umiejętności oraz awansu w strukturach firmy,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

OZE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OZE.pl Sp. z o.o. to interdyscyplinarny zespół doświadczonych business developerów, menedżerów projektów i analityków biznesowych ze specjalistyczną wiedzą zdobytą w wiodących firmach konsultingowych, uzupełnioną praktyką biznesową w wielu firmach z różnych sektorów biznesowych, w tym także największych spółek notowanych na GPW. W obszarze naszych zainteresowań są inwestycje w odnawialne źródła energii głównie dla klientów biznesowych, samorządów oraz instytucji. Realizujemy projekty zarówno na potrzeby autokonupmcji dla dużych i małych przedsiębiorstw, a także zajmujemy się develompentem dużych projektów w zakresie OZE. Cechujemy się elastycznym podejściem w realizowanych projektach, dobierając formułę współpracy indywidualnie.

Przewiń do profilu firmy