Logo Pracuj.pl

Projektant instalacji Pomp Ciepła

LARSSON NOBEL sp. z o.o.O firmie

LARSSON NOBEL sp. z o.o.

Jana Ostroroga 29

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i tworzenie ofert
  • Projektowanie instalacji w budynkach zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klientów
  • Wykonywanie obliczeń obciążenia cieplnego budynków
  • Projektowanie instalacji klimatyzacji z użyciem pomp ciepła
  • Projektowanie klimatyzacji Split
  • Przygotowanie dokumentacji urządzeń projektowej oraz wykonawczej
  • Wykonywanie obliczeń zgodnie z obowiązującymi normami
  • Zamawianie potrzebnych komponentów
  • Optymalizacja kosztów, czasu i zasobów projektowych
  • Bezpośredni kontakt oraz wsparcie z zakresu wiedzy technicznej z przedstawicielami handlowymi oraz Klientami
  • Nadzór oraz kontrola pracy monterów
  • Współpraca przy organizowaniu szkoleń technicznych
  • Dbanie o pozytywne relacje z klientami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane specjalizacje w kierunku ciepłownictwo/klimatyzacja/chłodnictwo)
  • Certyfikat UDT - Pompy ciepła
  • Uprawnienia F-Gazy
  • Dobra znajomość branży HVAC oraz OZE
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość zasad projektowania układów chłodniczych - umiejętność doboru automatyki chłodniczej
  • Znajomość programów typu CAD, OZC, MS Office
  • Doświadczenie w samodzielnym projektowaniu instalacji układów chłodniczych
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość zakresu tworzenia projektów PV (program PV Sol), będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowa o pracę/b2b-do wyboru

O nas

Larsson Nobel Sp. z o.o. jest jedną z najszybciej rozwijających się firm z branży fotowoltaicznej w Polsce. Nasz zespół tworzą starannie wybrani na rynku specjaliści, którzy współpracują z Klientem stale – począwszy od wyboru oczekiwanego rozwiązania po jego montaż oraz późniejsze wsparcie serwisowe.

Projektant instalacji Pomp Ciepła, Jana Ostroroga 29, Wola, Warszawa