Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Instalacji Przemysłowych - Technolog

KB POMORZE Sp. z o.o.O firmie

  • Sienna 50
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

KB POMORZE Sp. z o.o.

Sienna 50

Gdańsk

KB Pomorze Sp. z o.o. realizuje kontrakty w budownictwie przemysłowym oraz sektorze rafineryjnym i paliwowo-petrochemicznym w zakresie inwestycji, modernizacji i remontów instalacji produkcji, przerobu, magazynowania oraz dystrybucji surowców i paliw, w kraju i zagranicą.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie modeli 2D / 3D,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej,
  • sporządzanie schematów technologicznych,
  • obliczenia hydrauliczne instalacji,
  • obliczenia wytrzymałościowe aparatów, urządzeń, rurociągów,
  • dobór urządzeń i ich parametrów,
  • analizowanie i ocenianie rozwiązań branżowych,
  • udział w opracowaniu analiz HAZOP, LOPA,
  • analizę dokumentacji przetargowej w zakresie technologii oraz udział w procesie przygotowania ofert technicznych,
  • prowadzenie uzgodnień projektowych z inwestorem i podwykonawcami.

Wymagania:

  • Minimum 3 – letnie doświadczenie w projektowaniu.
  • Wykształcenie wyższe techniczne: inżynieria procesowa, inżynieria chemiczna, energetyka lub równoważne.
  • Wiedza w zakresie instalacji chemicznych, instalacji przemysłu ropy i gazu, tłoczni gazu lub zbliżonych instalacji.
  • Znajomość zagadnień procesowych, energetycznych, rozruchowych.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD (warunek konieczny). Dodatkowym atutem będzie znajomość systemów 3D (Plant 3D, PRO II, Ebsilon, AutoPlant, Thermoflow, SP3D, PDS, PDMS).
  • Dbałość o czytelność, spójność i poprawność rozwiązań technicznych.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywność oraz operatywność w działaniu.
  • Samodzielność oraz dobra organizacji pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej w renomowanej sieci.
  • Szkolenia oraz pracę w miłej atmosferze w doświadczonym zespole.

Ogłoszenie archiwalne