Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Instalacji Sanitarnych

Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o.O firmie

  • Fabryczna 3, Elbląg
    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o.

Fabryczna 3

Elbląg

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie projektów budowlanych wykonawczych sieci, węzłów cieplnych i wewnętrznych instalacji odbiorczych co i cwu;

  • realizacja spraw związanych z przygotowaniem dokumentacji projektowych, w tym uzgodnienia z właścicielami działek oraz uzgodnienia międzybranżowe;

  • opracowywanie specyfikacji technicznych na potrzeby postępowań zakupowych oraz zleceń zewnętrznych;

  • rekomendowanie oraz udział w wyborze wykonawców realizujących poszczególne działania projektowe;

  • przygotowywanie analiz technicznych związanych z obszarem projektowania.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne;

  • posiadanie uprawnień budowlanych w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych (preferowana będzie znajomość projektowania sieci ciepłowniczych);

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku projektanta;

  • znajomość programów MS Office oraz AutoCAD;

  • zdolności komunikacyjnych oraz umiejętności współpracy w zespole;

  • umiejętności planowania oraz zdolności organizacyjnych;

  • operatywności i samodzielności w działaniu.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowie o pracę,

  • pomoc we wdrożeniu do pracy,

  • benefity: dodatkowy fundusz wakacyjny, dodatkowa prywatna opieka zdrowotna,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • możliwości rozwoju,

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,

  • elastyczność w sposobie wykonywania pracy,

  • możliwość korzystania z firmowego parkingu,

  • czynienie Elbląga lepszym miejscem do życia.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zapewnia dostawy ciepła mieszkańcom, instytucjom i przedsiębiorstwom na terenie Elbląga i okolic. Korzystamy z nowoczesnych technologii informatycznych. Wdrożyliśmy zdalny odczyt liczników ciepła, a wszystkie węzły ciepłownicze wyposażone są w układy automatycznej regulacji. To pozwala odbiorcom na racjonalne i oszczędne korzystanie z ciepła. Rozbudowujemy naszą sieć i czynimy ją bardziej ekologiczną. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy