Oferta pracy

Projektant instalacji sanitarnych

Eco Comfort Monika SłaboszO firmie

  • Głogoczów (pow. myślenicki)

    Głogoczów (pow. myślenicki), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • dobór urządzeń i rozwiązań z zakresu ogrzewania

  • weryfikacja i tworzenie schematów instalacji

  • wsparcie pracy doradców technicznych

  • wsparcie pracy instalatorów

Nasze wymagania

  • wiedzę z zakresu instalacji sanitarnych

  • umiejętność projektowania instalacji

  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo/OZE/energetyka/inżynieria środowiska)

To oferujemy

  • spokojną i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • komfortowe warunki pracy

Eco Comfort Monika Słabosz

Eco Comfort to firma instalacyjna wyspecjalizowana w obszarze energooszczędnych instalacji dla budownictwa jednorodzinnego.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy