Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant instalacji sanitarnych i tryskaczowych

BIMTEK Sp. z o.o.O firmie

  • Jana Dekerta 24, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BIMTEK Sp. z o.o.

Jana Dekerta 24

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie projektów przetargowych, wykonawczych i powykonawczych w branży tryskaczowej i sanitarnej

  • Sporządzanie dokumentacji projektowej, rysunków, schematów instalacji, modelowanie BIM

  • Współpraca międzybranżowa z projektantami innych branż

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Inżynieria Środowiska lub pokrewne)

  • Minimum 5 lat doświadczenia w projektowaniu instalacji budynkowych i minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku samodzielnego projektanta instalacji sanitarnych i tryskaczowych

  • Znajomość typowych dokumentów projektowych i cyklu projektowego

  • Dobra znajomość programów Autodesk: Revit / AutoCAD

  • Obsługa pakietu MS Office (Word, Excel)

  • Umiejętność pracy w zespole międzynarodowym

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania MagiCAD for Revit/AutoCad

  • Uprawnienia w zakresie projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych

  • Znajomość projektowania innych instalacji sanitarnych (HVAC)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Zdobędziesz wysoko cenione, praktyczne doświadczenie w projektach realizowanych w technologii BIM

  • Będziesz prowadzić interesującą współpracę z projektantami różnych branż, także z rynku norweskiego realizując ciekawe i rozwojowe projekty inżynierskie

  • Weźmiesz udział w ciekawych szkoleniach branżowych, które pomogą ci się rozwijać

  • Benefity: dofinansowanie wydatków na cele kulturalne oraz sportowo-rekreacyjne, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, świadczenia socjalne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

BIMTEK Sp. z o.o. firma projektowa instalacji HVAC, sanitarnych, tryskaczowych i technologicznych dla budynków mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych.

Dzięki współpracy z konsorcjum firm instalacyjnych VVS Norge wraz z naszym norweskim partnerem DHJ AS obsługujemy firmy wykonawcze i konsultingowe z terenu całej Norwegii, dostarczając wsparcie projektowe na najwyższym poziomie w technologii 3D/BIM.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska:

  • Jeżeli masz doświadczenie w opracowaniu dokumentacji projektowej z zakresu instalacji budynkowych: tryskaczowych i sanitarnych na rynek polski i rynki zagraniczne (EN, VDS, NFPA, wytyczne FM)

  • Jeżeli potrafisz realizować projekty w oparciu o międzynarodowe normy i szczegółowe wymagania Klienta

  • Jeżeli sprawnie poruszasz się w oprogramowaniu Revit, MagiCAD i innych narzędziach ze świata BIM

  • Jeżeli praca w międzynarodowym środowisku nie jest Ci obca

Jesteś prawdopodobnie osobą, której szukamy.

Zapraszamy do aplikowania.