Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Instalacji Sanitarnych

FAKTORIA sp. z o.o.O firmie

  • Dulęby 5, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

FAKTORIA sp. z o.o.

Dulęby 5

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie projektów instalacji sanitarnych ( w fazie koncepcji, projektów budowlanych i wykonawczych),

  • Uzgodnienie projektów z gestorami sieci,

  • Koordynacja projektów z innymi branżami,

  • Optymalizacja rozwiązań projektowych,

  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych,

  • Pełnienie nadzoru autorskiego w zakresie realizowanych zadań projektowych,

  • Uczestniczenie w procedurach formalno-prawnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek inżynieria środowiska, wydział mechaniczny – energetyka cieplna,

  • Znajomość wytycznych i standardów w zakresie projektowania,

  • Znajomość Obsługi programu AutoCAD,

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Doświadczenie od 3-5 lat,

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy,

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Kreatywność, samodzielność.

Mile widziane

  • Znajomość innych programów wspierających projektowanie.

To oferujemy

  • Oferujemy pracę w młodym kreatywnym zespole, w przyjaznej atmosferze, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz stabilne zatrudnienie,

  • Rodzaj umowy - na czas określony,

  • Wymiar etatu - na cały etat.

Założeniem naszej spółki – Faktoria Sp. z o.o. – jest realizacja robót budowlanych w sposób profesjonalny, rzetelny i terminowy. Specjalizujemy się głównie w komercjalizacji i rewitalizacji obiektów poprzemysłowych, starych kamienic. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami materiałów budowlanych, stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Trzon naszej firmy tworzą specjaliści architekci specjalizujący się w budownictwie komercyjnym, jak i mieszkaniowym, specjaliści budowlani.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska pracy

Szukamy osób mających doświadczenie w projektowaniu zakresie instalacji wodno - kanalizacyjnej, ogrzewania, wentylacji, gazu oraz klimatyzacji na wszystkich etapach inwestycji.