Ta oferta pracy jest nieaktualna od 309 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant instalacji sanitarnych - Kierownik zespołu projektowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ENGIE Technika Instalacyjna sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą w zakresie projektowania, wykonywania i utrzymania instalacji technicznych w obiektach budowlanych. W ramach grupy ENGIE nasz zespół posiadający wysoką wiedzę techniczną oraz wieloletnie doświadczenie wykonuje usługi na terenie Polski. Z korzyścią dla naszych klientów widzimy siebie, jako innowacyjnego partnera dla całego cyklu życia obiektu przez dostarczanie rozwiązań zorientowanych na optymalizację kosztów, oszczędność energii oraz trwałość i niezawodność.

    Projektant instalacji sanitarnych/Kierownik zespołu projektowego
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska

    • praca w dziale projektowym instalacji sanitarnych,
    • kierowanie zespołem projektowym
    • wykonywanie projektów budowlanych, przetargowych oraz wykonawczych instalacji sanitarnych dla budynków wielkokubaturowych, użyteczności publicznej, przemysłowych;
    • dobór optymalnych rozwiązań projektowych pod kątem zużycia energii, ochrony środowiska, niezawodności działania
    • współpraca z działem kalkulacji w zakresie optymalizacji rozwiązań oraz kosztów.
    • terminowe prowadzenie prac projektowych w ramach dostępnego budżetu;
    • współpraca przy wykonywaniu audytów i oceny stanu technicznego instalacji w budynkach istniejących;
    • przygotowywanie specyfikacji technicznych i harmonogramów, ustalanie określonych ram czasowych dla poszczególnych etapów prac projektowych;
    • reprezentowanie Engie na spotkaniach z klientami, dostawcami i innymi specjalistami;
    • kontrola jakości wykonywanych prac projektowych;
    • wspieranie wiedzą mniej doświadczonych inżynierów w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów.

    Wymagania

    • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń: wodociągowych i kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych,
    • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • doświadczenie przy projektowaniu/realizacji budynków wielkokubaturowych, użyteczności publicznej
    • bardzo dobra obsługa programów: AutoCAD/ BricsCAD, Ventpack, Audytor OZC, Audytor CO, pakiet MS Office;
    • znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym,
    • dyspozycyjność;

    Oferujemy

    • Pracę w stabilnej firmie będącej światowym liderem w swojej branży
    • Szeroki wachlarz narzędzi wspomagających pracę
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Ciągły rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • Pakiet benefitów pozapłacowych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ENGIE Technika Instalacyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerniakowska 58 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.Dz.U.z2014r.poz.1182,1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest ENGIE Technika Instalacyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Czerniakowskiej 58. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.