Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant instalacji sanitarnych

WOMAR

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie projektów budowlanych, wykonawczych i powykonawczych instalacji sanitarnych (wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie, ciepło technologiczne, wod-kan-gaz, instalacje pożarowe),

  • Prowadzenie koordynacji międzybranżowej,

  • Przygotowywanie zestawień materiałowych,

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej oraz rozwiązywanie kolizji instalacyjnych,

  • Prowadzenie uzgodnień technicznych i projektowych,

  • Inwentaryzacja istniejących instalacji na budowie,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o specjalności instalacyjnej

  • Uprawnienia budowlane do projektowania w zakresie instalacji sanitarnych (mile widziane)

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku asystenta / projektanta instalacji sanitarnych

  • Obowiązkowość, odpowiedzialność, samodzielność, wytrwałość w realizacji zadań,

  • Dobra organizacja pracy, współpraca w zespole

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Dobra znajomość AutoCad, BricsCad, VentPack, Instal-San, Instal-Therm,

  • Prawo jazdy kat.B, (mile widziane)

To oferujemy

  • Interesującą i rozwijającą pracę w renomowanej i prężnie działającej firmie,

  • Rozwój zawodowy

  • Możliwość zdobycia praktyki zawodowej do uzyskania uprawnień projektowych

  • Pracę w stałym zespole wykwalifikowanych pracowników,

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań,

  • Wsparcie ze strony współpracowników,

  • Przyjazna atmosfera pracy,

  • Wyjazdy integracyjne, szkoleniowe

WOMAR

Womar Sp. z o.o. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Przykopy 5 poszukuje kandydata do pracy na stanowisku: Projektant instalacji sanitarnych

Przewiń do profilu firmy