Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Instalacji Sanitarnych – specjalizacja Wentylacja, Klimatyzacja i Ogrzewanie

Fibat Sp. z o.o.O firmie

  • Traktorzystki 4a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fibat Sp. z o.o.

Traktorzystki 4a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie projektów instalacji sanitarnych

  • inwentaryzowanie obiektów będących tematem projektu, prowadzenie uzgodnień z Inwestorem

  • reprezentowanie firmy w naradach koordynacyjnych aktualnie projektowanych przedsięwzięć

  • opracowywanie rozwiązań technicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • znajomość obowiązujących przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych

  • znajomość zasad projektowania głównie instalacji wentylacji, klimatyzacji c.o., c.t. c.w.u. przyłączy wod-kan, gaz

  • dobra znajomość programu AUTOCAD i oprogramowania branżowego

  • samodzielność od etapu koncepcji do projektu wykonawczego.

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 6 lat

  • umiejętność współpracy w zespole

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość języków obcych

To oferujemy

  • rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności

  • zatrudnienie na pełen etat w Warszawie na podstawie umowy o pracę

FIBAT Sp. z o.o., wielobranżowe biuro projektów, poszukuje do pracy w Warszawie kandydatów na następujące stanowisko:

PROJEKTANT INSTALACJI SANITARNYCH – specjalizacja Wentylacja, Klimatyzacja i Ogrzewanie

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Pozostałe informacje przekazane zostaną na indywidualnej rozmowie w siedzibie firmy.