Oferta pracy

Projektant Instalacji Sanitarnych - Szef Zespołu

AMW INVEST Sp. z o.o. O firmie

11 000‐17 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

AMW INVEST Sp. z o.o.

al. Jerozolimskie 97

Warszawa

Praca w firmie będącej spółką skarbu państwa, która zajmuje się specjalistycznym projektowaniem dla potrzeb Ministerstwa Obrony Narodowej, sił Zbrojnych RP oraz Agencji Mienia Wojskowego.

PROJEKTANT INSTALACJI SANITARNYCH - SZEF ZESPOŁU
(możliwość pracy od godziny 7.00)

Zadania:

  • projektowanie instalacji sanitarnych w zakresie wymaganym przez prawo budowlane i przepisy wykonawcze, sprawdzanie projektów,
  • współpraca w wielobranżowym zespole ,
  • koordynowanie projektów w zakresie instalacji sanitarnych,
  • opiniowanie oraz weryfikacja wycen i kosztorysów w zakresie teletechniki,
  • nadzór autorski wykonywanych projektów na terenie całego kraju,
  • koordynacja prac zespołu sanitarnego

Wymagania, kwalifikacje, umiejętności - uprawnienia projektowe

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • min. 10 lat doświadczenia w projektowaniu instalacji sanitarnych
  • uprawnienia do projektowania w specjalności sanitarnej bez ograniczeń – minimum 6 lat
  • Dobra znajomość programu Autodesk AutoCad oraz programów branżowych
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym min 3 lata
  • dodatkowe atuty:
    • poświadczenia dostępu do informacji niejawnych (poziom „P” lub „T”)
    • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi

Co oferujemy?

  • pracę przy sporządzaniu dokumentacji projektowej od koncepcji poprzez projekty budowlane, wykonawcze do nadzorów autorskich,
  • pracę przy ciekawych projektach na terenie całej Polski,
  • nowoczesne zaplecze sprzętowe na wysokim poziomie,
  • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego o specjalistyczną tematykę wojskową,
  • możliwość uzyskania poświadczeń dostępu do informacji niejawnych,
  • umowę o pracę,
  • pracę w biurze w centrum Warszawy, w bezpośredniej bliskości Dworca Warszawa-Centralna
  • PENSJA ( 11.000 -17.000 zł brutto, w zależności od umiejętności i doświadczenia)

Czekamy na Twoje CV oraz portfolio.

Prosimy o dopisanie aktualnej klauzuli RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AMW INVEST Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 97, 02-001 Warszawa (KRS 000003772)., telefon: +48 22 355 29 90, adres email: [email protected]. Więcej informacji pod adresem: http://www.amwinvest.pl/rodo/klauzula-informacyjna/

W odniesieniu do decyzji Ministra Obrony Narodowej nr 19/MON z dnia 24 stycznia 2017 r. w sprawie organizowania współpracy międzynarodowej w resorcie obrony narodowej oraz wojskowym charakterem organizacji, niniejsza oferta pracy kierowana jest do osób posiadających polskie obywatelstwo.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy