Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant instalacji sanitarnych

KOME POLSKA sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne wykonywanie projektów instalacji sanitarnych i mechanicznych zgodnie z przepisami oraz aktualnym stanem wiedzy technicznej,

  • przygotowywanie rysunków i schematów instalacji sanitarnych HVAC,

  • praca przy realizacji projektów od fazy koncepcyjnej poprzez projekty budowlane, projekty wykonawcze pod nadzory autorskie,

  • prowadzenie uzgodnień technicznych i projektowych,

  • spotkania z klientami/inwestorami podczas procesu projektowego,

  • kontakt z dostawcami i producentami elementów użytych do budowy systemów,

  • współpraca z innymi pracownikami w zakresie realizacji projektu,

  • sporządzanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót,

  • przygotowywanie zestawień materiałowych (przedmiary, obmiary),

  • optymalizacja inżynieryjna (value engineering),

  • nadzór na prowadzonymi postępowaniami administracyjnymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o kieruknu inżynieria środowiska lub pokrewnym (instalacje sanitarne i mechaniczne),

  • min. 4-5 lat doświadczenia w projektowaniu instalacji sanitarnych i mechanicznych,

  • umiejętność sporządzania rysunków technicznych i wykonawczych,

  • umiejętność organizacji własnej pracy oraz pracy w zespole,

  • biegła znajomość programu AutoCAD i/lub Revit,

  • sprawne wykonywanie powierzonych zadań, dokładność, skrupulatność,

  • umiejętność równoczesnej pracy przy kilku różnych projektach.

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • elastyczne formy zatrudnienia w zależności od preferencji,

  • pracę w zgranym Zespole i partnerskie podejście,

  • możliwość dalszego rozwoju w firmie (w tym możliwość zrobienia uprawnień),

  • pracę przy realizacji ciekawych projektów,

  • świadczenia dodatkowe m. in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, PPK,

  • pracę stacjonarną w naszym biurze przy samej stacji Metra Wilanowska.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień

Kome Polska Sp. z o.o. zajmuje się generalnym wykonawstwem obiektów budowlanych, szczególnie budynków przemysłowych, magazynowych i użyteczności publicznej.

Specjalizujemy się w inwestycjach typu "zaprojektuj i wybuduj", gdzie w ramach jednej kompleksowej umowy, opracowujemy projekt, załatwiamy wszystkie formalności i realizujemy obiekt pod klucz.

Siedziba Firmy mieści się w Warszawie, a inwestycje prowadzone są na terenie całego kraju oraz poza granicami. Od rozpoczęcia działalności w 2005 roku, zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy obiekty o łącznej powierzchni ponad 400.000 m2. Posiadamy własne biuro projektowe, w którym pracuje Zespół doświadczonych architektów, konstruktorów, projektantów instalacji i kosztorysantów.

Przewiń do profilu firmy