Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Instalacji Sanitarnych

COOL PRO SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Wólczyńska 133

Bielany

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie sieci i instalacji sanitarnych,

  • przygotowywanie rysunków i schematów instalacji sanitarnych,

  • prowadzenie uzgodnień technicznych i projektowych,

  • spotkania z klientami/inwestorami podczas procesu projektowego,

  • kontakt z dostawcami i producentami elementów użytych do budowy systemów,

  • współpraca z innymi pracownikami w zakresie realizacji projektu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • uprawnienia projektowe do projektowania w zakresie instalacji sanitarnych,

  • doświadczenie na stanowisku,

  • zaangażowanie, kreatywność i dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • wsparcie kadry kierowniczej,

  • komfortowe biuro,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

O nas

Firma COOL PRO świadczy kompleksowe usługi w zakresie wykonawstwa instalacji klimatyzacji, wentylacji, centralnego ogrzewania oraz instalacji wodno- kanalizacyjnych. W zakresie naszej działalności znajdują się również usługi serwisowe systemów oraz urządzeń. Więcej informacji o firmie znajduje się na naszej stronie www.coolpro.pl