Oferta pracy

Projektant Instalacji Sanitarnych – Wentylacja Pożarowa

Kingspan Light + Air / Essmann PolskaO firmie

  • Warszawa, Franciszka Klimczaka 1, Warszawa

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja procesu projektowego w branży wentylacji pożarowej

  • sporządzanie dokumentacji technicznej, projektów budowlanych, wykonawczych, powykonawczych,

  • projektowanie systemów wentylacji naturalnej, mechanicznej i pożarowej

  • dobór urządzeń, sporządzanie specyfikacji technicznej

  • kontakt z fabryką w sprawie specyfikacji zamówień

  • wsparcie techniczne działu handlowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunki Inżynieria Środowiska, Architektura, bądź absolwenci SGSP

  • posiadanie uprawnień projektowych sanitarnych

  • znajomość programu AutoCAD oraz pakietu MS Office

  • kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku projektanta sanitarnego

  • mile widziane doświadczenie w branży pożarowej

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,

  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku

  • przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy

  • elastyczne podejście do pracy z biura / home office

  • pracę w nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji

  • pracę w firmie dbającej o środowisko

  • prywatną opiekę medyczną i kartę multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Kingspan Light + Air / Essmann Polska

Kingspan Light+Air to międzynarodowy lider specjalizujący się w produkcji, montażu oraz konserwacji systemów naturalnego doświetlenia, naturalnego odpowietrzania oraz zaawansowanych systemów odprowadzających dym. Zatrudniamy blisko 2 800 pracowników w ponad 30 oddziałach i fabrykach na całym świecie.

W Polsce jako Essmann Polska już od ponad 20 lat dostarczamy nasze rozwiązania i obsługujemy największe obiekty magazynowe, produkcyjno-magazynowe i handlowe czołowych inwestorów branżowych na terenie całego kraju.

Nasze produkty to między innymi: świetliki kopułowe, pasma świetlne, klapy dymowe sterowane pneumatycznie oraz elektrycznie, klapy dolotowe a także szeroka gama urządzeń sterujących zarówno systemami oddymiania, jak i przewietrzania.

Kingspan Light+Air to bezpieczeństwo, wysoka jakość, innowacyjność i dbałość o środowisko naturalne, to lepsza jaśniejsza strona budynku!

Jeżeli chcesz wspólnie z nami budować sukces marki Kingspan Light+Air w Polsce, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy