Projektant Instalacji Sanitarnych

  • Wolica (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Kierownik
  • 22.11.2017
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 22.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Wyser is the international company within Gi Group in charge of searching for and selecting specialized middle and senior management. We are present in Brasil, Bulgaria, China, Croatia, Montenegro, Czech Republic, Spain, India, Latvia, Poland, Portugal, Russia, Rumunia, Serbia, Turkey and Italy.

Dla naszego Klienta będącego liderem w produkcji adsorpcyjnych agregatów chłodniczych, dedykowanych do współpracy z sieciami ciepłowniczymi, poszukuję osoby na stanowisko:

Workplace: Wolica (pow. pruszkowski)
PIS/2017

Obowiązki:

  • Projektowanie instalacji sanitarnych (instalacje grzewcze, chłodnicze, klimatyzacyjne, próżniowe, sprężonego powietrza, instalacje na potrzeby odsalania wody morskiej).
  • Wykonywanie schematów P&ID, specyfikacji materiałowej dla realizowanych projektów oraz modeli 3D projektowanych instalacji.
  • Weryfikacja zgodności tworzonego projektu z przyjętymi przez firmę standardami oraz ogólną koncepcją projektu.
  • Analiza oraz optymalizacja rozwiązań instalacyjnych.
  • Weryfikacja dokumentacji technicznych istniejących systemów.
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów.
  • Prowadzenie uzgodnień/doborów z dostawcami, innymi branżami.
  • Współpraca z działem wycen i realizacji na potrzeby wykonania projektów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych. Uprawnienia budowlane nie są konieczne.
  • Znajomość programów: AutoCAD, MS Office (Word, Excel), mile widziane AutoDesk Plant 3D, Solid Plant.
  • Zaangażowanie w wykonywanie zleconych prac projektowych.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązania zagadnień oraz problemów technicznych.

Firma oferuje:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym,
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników
  • elastyczny czas pracy, duża samodzielność i odpowiedzialność.
  • szkolenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
I hereby give consent for my personal data contained in my CV to be processed by Wyser Sp. o.o. with its registered office in Katowice, ul. Sobieskiego 11 for the purposes of the recruitment process under the Personal Data Protection Act as of 29 August 1997(consolidated text: Journal of Laws 2014, item 1182 as amended) I also agree to share my personal data to other entities of the group Gi Group and potential employers for the purposes of the recruitment process. I have the right to access my data and correct them.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się