Oferta pracy

Projektant Instalacji Sanitarnych

TKT Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrowskiego 42
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

TKT Engineering Sp. z o.o.

Dąbrowskiego 42

Wrocław

Firma TKT Engineering sp. z o.o. należąca do europejskiego koncernu, działająca na polskim rynku od 16 lat, poszukuje aktualnie do biura we Wrocławiu osoby na stanowisko:

       Opis stanowiska:

  • Samodzielne wykonywanie zadań w zakresie obsługi realizowanych projektów
  • Szczegółowa znajomość dokumentacji technicznej w tym zestawień związanych z danym projektem
  • Wykonywanie harmonogramów prac projektowych
  • Planowanie prac dla powierzonych projektów przy optymalnym wykorzystaniu dostępnych zasobów
  • Tworzenie technicznej dokumentacji projektowej przy wykorzystaniu oprogramowania branżowego, CAD, BIM oraz z wykorzystaniem pakietu MS Office
  • Tworzenie i/lub nadzór nad tworzeniem dokumentacji wykonawczej, powykonawczej i odbiorowej oraz projektów budowlanych

      Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: Inżynieria Środowiska lub pokrewne
  • Doświadczenie projektowe min. 8 lat
  • Doświadczenie na budowie na stanowisku inżynier budowy
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych do projektowania bez ograniczeń.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

       Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach;
  • Karierę w stabilnej firmie,
  • Pracę w młodym zespole przy realizacji prestiżowych kontraktów,
  • Rozwój zawodowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy