Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Instalacji Sanitarnych

GIO-PROJEKT JOANNA JASTRZĄBEK

  • Stefana Czarnieckiego 1
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Stefana Czarnieckiego 1

Wrocław

Firma GIO-PROJEKT zajmuje się projektowaniem w pełnym zakresie branży instalacji sanitarnych zewnętrznych i wewnętrznych oraz wykonawstwem w zakresie instalacji wentylacji i klimatyzacji. Kładziemy duży nacisk na szkolenia i rozwój pracowników o czym świadczą zdobyte certyfikaty i uprawnienia.

OPIS STANOWISKA:

  • Wykonywanie projektów budowlanych, wykonawczych i powykonawczych w zakresie branży sanitarnej: wentylacji i klimatyzacji, ogrzewania, chłodzenia, wodno-kanalizacyjnych oraz technologicznych;
  • Doradztwo techniczno-projektowe;
  • Nadzór nad realizowanymi pracami;

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w specjalności Inżynieria Środowiska;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  •  Znajomość programów z grupy AutoCAD;
  • Znajomość oprogramowania wspomagającego np. Instal Therm, Instal OZC, Instal SAN, Ventpack, Instalsoft;
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna w zakresie wentylacji i klimatyzacji;
  • Umiejętność pracy w Zespole;
  • Sumienność przy realizacji powierzonych prac;
  • Prawo jazdy kategorii B;

OFERUJEMY:

  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • Uczestniczenie w procesie budowlanym w systemie zaprojektuj/wybuduj;
  • Uczestniczenie w wizjach lokalnych na działających obiektach;
  • Szkolenia w zakresie specjalności;
  • Pracę  w stabilnej firmie;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i uprawnień pod nadzorem doświadczonej kadry projektowo-wykonawczej;
  • System wynagradzania adekwatny do efektów pracy i zawsze na czas;

Ogłoszenie archiwalne