Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant instalacji telekomunikacyjnych i teletechnicznych

KETEL SP. Z O.O.

4 0009 000 brutto / mies.

Porannej Bryzy 10

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Do obowiązków projektanta będzie należało, w szczególności wykonywanie dokumentacji projektowej branżowej (Projekty budowlane, techniczne, wykonawcze), prowadzenie nadzorów autorskich.

Nasze wymagania

Wymagania podstawowe:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe II stopnia lub I stopnia na kierunku branżowym lub pokrewnym (lub student ostatniego roku).

• Znajomość technik informatycznych i biurowych – znajomość AutoCad, technologii BIM (Revit), norm i przepisów branżowych, MSOffice

• Pracowitość, punktualność, rzetelność

• Znajomość języka angielskiego co najmniej poziom B2

• Dokładność, komunikatywność i pracy zespołowej

• Samodzielność i otwartość na rozwój

Wymagania dodatkowe:

Doświadczenie projektowe w zakresie systemów

• Łączności bezprzewodowej i przewodowej

• Sygnalizacji Alarmu Pożarowego;

• Dźwiękowych Systemów Ostrzegawczych;

• Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu;

• Systemu Kontroli Dostępu;

• telewizji przemysłowej;

• sieci strukturalnej LAN (cześć pasywna miedziana i światłowodowa oraz część aktywna: przełączniki zarządzalne, serwery w tym Vmware)

• zintegrowanych systemów bezpieczeństwa.

• innych instalacji telekomunikacyjnych i teletechnicznych (automatyka budynkowa).

Poszukujemy osoby z doświadczeniem projektowym minimum 3 lata. Posiadanie uprawnień projektowych będzie dodatkowym atutem.

W związku z uczestniczeniem KETEL w wytwarzaniu dokumentacji projektowej budowlanej zapewniamy możliwość uzyskania uprawnień budowlanych projektowych wymaganych prawem budowlanym w tym do projektowania bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji telekomunikacyjnych.

Poszukujemy osoby z doświadczeniem projektowym lub umiejętnością szybkiego uczenia i wdrażania się w powierzone zadania. Wymagana znajomość Autocad oraz Revit (technologie BIM) lub posiadanie zdolności i umiejętności szybkiego uczenia się.

To oferujemy

  • Współpracę opartą na uczciwych zasadach oraz szczerej i otwartej komunikacji w oparciu o harmonogramy i jasne oczekiwania,

  • Udział w prestiżowych projektach o standardowych i niestandardowych rozwiązaniach w różnych częściach Polski i zagranicą,

  • Możliwość osobistego rozwoju, szkoleń,

  • Możliwość projektowania w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania programowe, technologiczne i materiałowe.

  • Współpracę w zespole z doświadczonymi konstruktorami, architektami, branżystami i technologami

O nas

Ketel Sp. z o.o. Spółka istniejąca od 2009 roku, specjalizuje się w projektowaniu systemów telekomunikacyjnych i teletechnicznych, w szczególności w metrze warszawskim, tunelach kolejowych, tunelach drogowych i na dworcach kolejowych. Nasze projekty realizujemy zarówno na zamówienia podmiotów w Polsce, jak i zagranicą.