Projektant Instalacji Teletechnicznych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.01.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 04.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. nnależy do światowej czołówki inżynierskich firm projektowo-doradczych, dostarczając najwyższej klasy usługi w branżach: ropa i gaz, energetyka i ochrona klimatu, woda i środowisko oraz transport i konstrukcje. Firma jest członkiem Grupy ILF – ogólnoświatowej firmy inżynierskiej z 50-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym i skupiającej ponad 40 oddziałów na pięciu kontynentach.

www.poland.ilf.com

Obecnie poszukujemy kandydatek/-ów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
nr ref.: Tele/2018

Zadania:

  • Projektowanie instalacji teletechnicznych
  • Systemy monitoringu przemysłowego i dozorowego
  • Elektroniczne systemy zabezpieczeń obiektów z zakresu infrastruktury krytycznej
  • Wewnątrz obiektowe instalacje łączności przewodowej
  • Systemy radiołączności (np. TETRA)
  • Sieci szkieletowe miedziane i światłowodowe, zarówno obiektowe jak i między obiektowe (WAN, LAN)
  • Systemy: nagłośnienia alarmowego (DSO), nagłośnienia (PA), interkomowe, elektronicznej informacji wizualnej, elektronicznych zegarów czasu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość środowiska AutoCad
  • Mile widziana znajomość oprogramowania REVIT lub PDMS
  • Znajomość zagadnień teleinformatycznych stosowanych w obiektach przemysłowych
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego pod kątem projektowania sieci telekomunikacyjnych
  • Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami w specjalności telekomunikacyjnej będą dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, umiejętność ustalania priorytetów
  • Odpowiedzialność za terminowość realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespole/ z zespołem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w biurze ILF w Warszawie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie działającej firmie
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • Udział w odpowiedzialnych i ambitnych przedsięwzięciach w środowisku międzynarodowych specjalistów
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie zajęć językowych, rekreacyjnych i sportowych
Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie szczegółowego CV,
podając w tytule maila nr referencyjny.
Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883, prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. obecnie oraz w przyszłości”.

Uprzejmie informujemy, iż wszystkie aplikacje zostaną wnikliwie przeanalizowane, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.