Oferta pracy

Projektant - Inżynier Elektryk

Pracuj.pl dla Firm

  • Plac Rodła 8, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Plac Rodła 8

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • ogólna koordynacja zagadnień związanych z energetyką przy prowadzonych projektach z zakresu energetyki wiatrowej i fotowoltaicznej;

  • analiza i przygotowanie dokumentacji technicznej stacji, urządzeń i sieci elektroenergetycznych nN, SN i 110 kV energetyki wiatrowej i fotowoltaicznej;

  • wsparcie przy nadzorze nad pracami budowlanymi w zakresie jw.;

  • uzgodnienia z Operatorem Sieci Dystrybucyjnych (OSD) w zakresie przyłączeń i eksploatacji sieci elektroenergetycznych (kontakt z operatorami);

  • opiniowanie rozwiązań technicznych w zakresie urządzeń i sieci elektroenergetycznych związanych z energetyką wiatrową i fotowoltaiczną

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektroenergetyka, elektryka, elektrotechnika;

  • minimum 2 lata doświadczenia w branży OZE;

  • znajomość oprogramowania AutoCad;

  • uprawnienia projektowe i wykonawcze;

  • myślenie analityczne, umiejętność samodzielnej pracy, umiejętność projektowania;

  • prawo jazdy kat. B;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • umowa o pracę lub kontrakt B2B;

  • coroczna premia;

  • finansowanie nauki języków obcych;

  • karta medyczna Lux Med;

  • udział w wydarzeniach sportowych i charytatywnych;

  • możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym;

  • udział w konferencjach branżowych i szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;

  • elastyczny czas pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Grupa Vortex Energy jest jednym z pionierów sektora OZE w Polsce i posiada ponad 18-letnie doświadczenie w zakresie rozwoju i realizacji projektów farm fotowoltaicznych i parków wiatrowych na terenie Polski i Niemiec. Obecnie działalność Grupy koncentruje się wyłącznie na terenie Polski. Grupa jest bardzo silnie zintegrowanym pionowo graczem sektora OZE w Polsce i świadczy szeroki wachlarz usług: od planowania i rozwoju, poprzez budowę oraz zarządzanie techniczne, aż po sprzedaż i zakup projektów na rynku OZE.

Od początku istnienia Grupy łączna moc zrealizowanych projektów w Polsce i w Niemczech wynosi ponad 425 MW, z czego około 320 MW w Polsce.

Przewiń do profilu firmy