Projektant

Antal Engineering & Operations

8 00010 500 brutto / mies.
  • Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Lidera w branży konstrukcji kompozytowych.

Siedziba mieści się w Wodzisławiu Śląskim.

Twój zakres obowiązków

  • Zajmiesz się projektowaniem i obliczaniem konstrukcji słupów.

  • Będziesz prowadzić obliczenia statyczno – wytrzymałościowe.

  • Będziesz uczestniczyć w konstruowaniu nowych produktów.

  • Będziesz modyfikować istniejące produkty.

Wymagania pracodawcy

  • Masz wykształcenie wyższe techniczne.

  • Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim.

  • Masz doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budowlanych.

  • Znasz i masz doświadczenie w pracy z programami AutoCAD oraz Solid Works.

  • Masz uprawnienia budowlane do projektowania.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracownicze plany kapitałowe.

  • Premie świąteczne.

  • Paczki mikołajkowe dla dzieci Pracowników do 15 roku życia.

Czym jest "Antal"?

Firmą rekrutacyjną!

Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery!

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Consultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rektrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

Przewiń do profilu firmy