Oferta pracy

Projektant

Valmet Technologies and Services S.A.

  • Fabryczna 1, Jelenia Góra
    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fabryczna 1

Jelenia Góra

Twój zakres obowiązków

Jako Projektant jesteś przedstawicielem Valmet i kierujesz całym procesem projektowym. Prace prowadzone są we współpracy z różnymi zasobam w firmie, takimi jak zarządzanie projektami, produkcja oraz sieć sprzedaży. Praca opiera się na potrzebach klienta i możliwościach biznesowych Valmet. Jako Projektant jesteś odpowiedzialny za przygotowanie i prezentację projektu. Będziesz miał szansę stworzyć nowe możliwości biznesowe w sposób zorientowany na klienta. Ważną częścią Twojej pracy będzie dbałość o klienta i jego satysfakcję. W biurze przygotowujesz projekty, aby znaleźć nowe rozwiązania dla dotychczasowych klientów. Jako Projektant masz wyjątkową okazję do nawiązania długotrwałych relacji z klientami na całym świecie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe mile widzaine specjalności: elektryk, automatyk, elektronik

  • 2 lata doświadczenia zawodowego

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość narzędzi MS Office i środowiska Windows

  • Mile widziana znajomość programu Eplan

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Inne języki są atutem

  • Prawo jazdy kat. B

  • Uprawnienia SEP do 1 kV

  • Wysoki poziom zaangażowania i proaktywne podejście

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Jeśli masz pewność, że odniesiesz sukces na tym stanowisku, nawet jeśli nie spełniasz wszystkich tych wymagań, nie wahaj się aplikować. Zawsze szukamy różnorodności i talentu.

To oferujemy

Stabilną, ciekawą i jednocześnie pełną wyzwań pracę w przyjaznym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego i aktywnego udziału w licznych projektach, atrakcyjne wynagrodzenie.

Valmet to miejsce, w którym spotykają się największe talenty z różnych środowisk. Dzięki 14 000 profesjonalistów na całym świecie jesteśmy wiodącym globalnym projektantem i dostawcą technologii, automatyzacji i usług dla przemysłu celulozowego, papierniczego i energetycznego. Nasze zaangażowanie w poprawę wydajności naszych klientów wymaga kreatywności, innowacji technologicznych, know-how w zakresie usług - a przede wszystkim pracy zespołowej.

Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy