Projektant(ka) / Asystent(ka) projektanta (instalacje elektryczne)

Stangl Technik Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Szyszkowa 34, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Stangl Technik Polska Sp. z o.o.

Szyszkowa 34

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie projektów budowlanych, wykonawczych,

  • Pełnienie nadzorów autorskich,

  • Współpraca i koordynacja z Działem Automatyki i projektantami HVACO

  • Opracowywanie rozwiązań optymalizacyjnych w projektach otrzymanych do wyceny lub realizacji pod względem technicznym i cenowym,

  • Opracowywanie dokumentacji powykonawczej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku elektrycznym lub elektroenergetycznym,

  • Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu w branży elektrycznej lub w obszarze automatyki,

  • Znajomość programów wspomagających projektowanie,

  • Dobra znajomość obowiązujących norm i przepisów,

  • Znajomość ryku producentów materiałów i urządzeń,

Mile widziane

  • Doświadczenie wykonawcze,

  • Doświadczenie kalkulacyjne.

To oferujemy

  • Zatrudniamy na pełen etat na podstawie umowy o pracę

  • Zapewniamy możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego

  • Dajemy możliwość dokształcania poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach

  • Oferujemy prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin

  • Dofinansowujemy program sportowy Multisport

  • Oferujemy możliwość przystąpienia do programu emerytalnego w całości finansowanego przez Pracodawcę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • możliwość uzyskania uprawnień

STANGL Technik Polska Sp. z o.o. należy do grupy STANGL Technik Holding działającej w Polsce i Republice Czeskiej. Grupa zatrudnia 300 pracowników i w roku 2018 osiągnęła obrót ok. 210 mln PLN. W Polsce działamy w 6 oddziałach w tym w dwóch (w Świdnicy i Warszawie) zajmujących się dużymi projektami z zakresu technicznego wyposażenia budynków w kompletne instalacje mechaniczne i elektryczne. Oprócz projektowania i realizacji nowoczesnego wyposażenia technicznego obiektów kubaturowych, spółki z grupy STANGL Technik zajmują się świadczeniem usług w zakresie serwisu urządzeń i instalacji technicznych, budową i utrzymaniem sieci elektroenergetycznych w zakresie niskiego i średniego napięcia a także budową i utrzymaniem infrastruktury energetycznej na drogach, w tym oświetlenia dróg i placów oraz sygnalizacją uliczną.

Przewiń do profilu firmy