Oferta pracy

Projektant/-ka Instalacji Elektrycznych

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne wykonywanie prac projektowych wraz z koordynacją międzybranżową

  • Opracowywanie dokumentów branży elektrycznych takich jak: np. obliczenia, rzuty, schematy, specyfikacje

  • Koordynowanie lub opracowywanie modelu 3D instalacji elektrycznych

  • Koordynacja prac oraz nadzór nad pracą asystentów (dla dużych projektów)

  • Przygotowywanie, analizowanie i porównywanie ofert technicznych

  • Realizowanie zadań związanych z nadzorem autorskim

  • Odbywanie wizyt na budowach, o ile to konieczne, w ramach realizowanych przez firmę projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektrotechniki, energetyki lub pokrewne

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego przy projektowaniu instalacji elektrycznych wewnętrznych

  • Komunikatywna znajomość technicznego języka angielskiego

  • Wymagana znajomość oprogramowania Autocad

  • Doskonała organizacja pracy, systematyczność, dokładność, rzetelność

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

  • Znajomość oprogramowania Revit, Engineering Base, Aveva, ETAP

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ambitną pracę w jednym z największych biur inżynieryjnych w Polsce, należącym do międzynarodowej Grupy ILF

  • Udział w znaczących dla społeczeństwa inwestycjach z obszarów takich jak: energetyka odnawialna, ochrona środowiska, bezpieczeństwo energetyczne, transport publiczny

  • Dynamiczny rozwój zawodowy we współpracy z ponad 300 osobowym multidyscyplinarnym zespołem inżynierskim

  • Zdobycie unikalnej wiedzy oraz specjalizacji zawodowej w wielu obszarach: energetyka i ochrona klimatu, woda i środowisko, transport i przestrzeń miejska oraz ropa, gaz i przemysł

  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku we współpracy z inżynierami z innych biur Grupy ILF

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia (8.00-9.00) i zakończenia pracy (16:00-17:00)

  • Możliwość skorzystania z opcji „krótsze piątki”

  • Pracę w biurze lub w modelu hybrydowym

  • Komfortowe warunki pracy: duża przestrzeń biurowa, zielone otoczenie, infrastruktura przyjazna rowerzystom (parking, prysznice)

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna LuxMed, dofinansowanie karty Multisport, parking dla pracowników, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, pakiety okolicznościowe z okazji ślubu i narodzin dziecka

  • Dofinansowanie nauki języków obcych (200 zł /m-c)

  • Możliwość bezpłatnej nauki języka niemieckiego w małych grupach w godzinach pracy

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych oraz konferencjach tematycznych

  • Zwrot kosztów składek członkowskich w Izbie Inżynierskiej oraz ubezpieczenia zawodowego OC

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. należy do światowej czołówki inżynierskich firm projektowo-doradczych, dostarczając najwyższej klasy usługi w branżach: ropa i gaz, energetyka i ochrona klimatu, woda i środowisko oraz transport i konstrukcje. Firma jest członkiem Grupy ILF – ogólnoświatowej firmy inżynierskiej z ponad 50-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym i skupiającej ponad 40 oddziałów na pięciu kontynentach.

www.poland.ilf.com

Przewiń do profilu firmy