Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant/ka instalacji fotowoltaicznych

FG ENERGY sp. z o.oO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie wizualizacji mikro-instalacji fotowoltaicznych

  • przygotowywanie projektów pod uzgodnienie PPOŻ

  • dobór podzespołów instalacyjnych

  • weryfikacja techniczna komponentów i nowych produktów

  • wsparcie techniczne przedstawicieli handlowych oraz ekip instalatorskich

  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej przy procesowaniu projektów

  • aktywna współpraca z innymi działami firmy

  • prowadzenie szkoleń z zakresu podstaw fotowoltaiki

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – techniczne - preferowane: elektrotechnika, automatyka, energetyka, OZE, inżynieria środowiska

  • uprawnienia SEP D+E, uprawnienia OZE

  • minimum roczne doświadczenie praktyczne w zakresie branży energetycznej

  • doświadczenie w projektowaniu instalacji PV

  • znajomość oprogramowania AutoCad, PV*SOL, pakietu MS Office

  • znajomość obowiązujących norm i trendów w fotowoltaice

  • umiejętność tworzenia schematów elektrycznych

  • umiejętność przekazywania wiedzy i pracy w zespole

  • chęć do pracy, zaangażowanie, kreatywność

  • znajomość branży HVAC w szczególności pomp ciepła, będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę/umowa zlecenie

  • nowoczesne biuro w centrum miasta

  • system premiowania uznaniowego i zadaniowego

  • jasno zdefiniowane cele

  • pracę w młodym zespole

  • spotkania integracyjne

  • elastyczne godziny pracy/praca w systemie zmianowym

  • możliwość rozwoju, pogłębiania wiedzy, szkolenia branżowe

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

FG ENERGY sp. z o.o

FG Energy to firma, której celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży i wykonania instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, biznesowego oraz gospodarstw.

Jesteśmy prężnie działającą firmą w całym kraju. Posiadamy własne Call Center (ponad 700 osób). Wykonujemy ponad 500 instalacji miesięcznie z terminem realizacji 14 dni. Pracujemy na komponentach najwyższej klasy.

Jednak nie stoimy w miejscu i cały czas rozszerzamy nasz obszar sprzedaży partnerskiej

W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy.

Przewiń do profilu firmy