Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant/ka Instalacji Fotowoltaicznych

KWARTZ sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie projektów oraz wycen instalacji PV (zarówno mikro-instalacje jak i +50kWp)

  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz pomoc w uzyskiwaniu niezbędnych pozwoleń

  • weryfikacja techniczna komponentów i nowych produktów

  • wsparcie techniczne przedstawicieli handlowych oraz ekip instalatorskich

  • udział w pracach nad projektami budowlanymi instalacji +50kWp

  • prowadzenie ewidencji i katalogowanie dokumentacji związanej z prowadzonymi projektami

  • raportowanie postępu prac

  • przygotowywanie wniosków niezbędnych do rozpoczęcia oraz zakończenia inwestycji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – techniczne - preferowane: elektrotechnika, automatyka, energetyka, OZE, inżynieria środowiska

  • minimum 2-letnie doświadczenie praktyczne w branży instalacji PV i projektowaniu instalacji PV

  • znajomość procesu obsługi klienta +50kWp

  • doświadczenie w zdalnej obsłudze monitoringu instalacji PV

  • bardzo dobra znajomość oprogramowania AutoCad, PV*SOL, pakietu MS Office

  • biegła znajomość pakietu Office

  • znajomość zagadnień związanych z elektryką/elektrotechnika (dobór zabezpieczeń, podzespołów)

Mile widziane

  • uprawnienia budowlane do projektowania w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, uprawnienia SEP D+E, uprawnienia OZE

  • znajomość zagadnień z zakresu Prawa Budowlanego

  • doświadczanie przy współpracy z urzędami tj. Starostwo, OSD, Urząd Gminy

  • znajomość branży HVAC w szczególności pomp ciepła

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • elastyczne godziny pracy

  • samodzielną pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań

  • profesjonalny, energiczny zespół, otwartą komunikację i współpracę

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

.KWARTZ od 2012 r. jest dostawcą instalacji fotowoltaicznych. Chcemy, aby przy współpracy z nami każde przedsiębiorstwo w Polsce, każda spółdzielnia mieszkaniowa czy gospodarstwo rolne i domowe mogło być zasilane za pośrednictwem Odnawialnych Źródeł Energii.

Aplikuj – czekamy na Ciebie! Dołącz do nas, bądź #PozytywnieNaładowany i zmieniaj świat na lepsze!

Przewiń do profilu firmy