Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant/ka konstrukcji budowlanej

PCWO ENERGY SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie projektów budowlanych z zakresu instalacji fotowoltaicznych

  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz uzgodnień niezbędnych do realizacji projektów

  • współpraca z zespołem projektowym

Nasze wymagania

  • mile widziane uprawnienia z zakresu branży konstrukcyjno - budowlanej

  • doświadczenie z zakresu sporządzania projektów budowlanych (w tym stosownych uzgodnień i pozwoleń: warunków zabudowy itp.)

  • znajomość prawa budowlanego oraz wymaganych norm

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność tworzenia wycen

To oferujemy

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • dużą swobodę działania

PCWO ENERGY SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy jedną z największych firm w branży fotowoltaicznej w Polsce. Odpowiadamy za w pełni kompleksową obsługę całego procesu inwestycji w elektrownie fotowoltaiczne. Proces ten obejmuje pozyskiwanie lokalizacji pod budowę farm PV, przygotowanie projektów, a kolejno rozwoju tych projektów w zakresie montażu oraz eksploatacji instalacji. Nieprzerwanie rozwijamy portfolio na terenie całego kraju. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, stawiamy na rozwój naszej kadry pracowniczej.

Przewiń do profilu firmy