Projektant/-ka Konstrukcji Budowlanych

  • Radom, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RO.SA.-HALE Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Radom

    Opis stanowiska:

    • projektowanie konstrukcji stalowych i żelbetowych,
    • sporządzanie projektów budowlanych i wykonawczo – warsztatowych,
    • tworzenie koncepcji projektowych,
    • współpraca z biurami architektonicznymi,
    • praca stacjonarna w biurze w Radomiu.

    Wymagania:

    • uprawnienia projektowe bez ograniczeń w specjalności konstrukcje budowlane,
    • biegła obsługa programów obliczeniowych 2D i 3D,
    • biegła obsługa programu BOCAD,
    • mile widziana umiejętność pracy w programach ADVANCE STEEL, TEKLA STRUKTURES, REVIT STRUCTURE,
    • bardzo dobra znajomość oprogramowania AUTOCAD,
    • doświadczenie w projektowaniu obiektów przemysłowych min 2 lata,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

    Oferujemy:

    • niezbędne narzędzia pracy,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę w dynamicznym zespole,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także dla celów ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez RO.SA.-HALE Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U.2018.1000, z późn. zm.).”.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do RO.SA-HALE SP Z O.O. z siedzibą w Radomiu przy ul. STarokrakowska 133 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.